Podlaskie. Zasilane Naturą - Październik 2023

Zaplanuj rok w Podlaskiem

Październik 2023

7 października 2023
Bison Ultra Trail 2023

Bieg po Puszczy Knyszyńskiej, bogactwo krajobrazu, niezwykła historia, tradycja i różnorodność etniczno-kulturowa zaklęte w puszczańskich ścieżkach.

8 października 2023
Bison MTB

Niezapomniana przygoda rowerowa w rejonie Puszczy Knyszyńskiej.

październik 2023
,,Wyzwolenie" w Wierszalinie

Kultowy teatr z Supraśla zaprasza na dramat Stanisława Wyspiańskiego w reżyserii Piotra Tomaszuka.

Cały rok
Planetarium Uniwersytetu w Białymstoku

Do wielbicieli kosmosu, gwiazd, wszechświata: zapraszamy do nowo otwartego planetarium Uniwersytetu w Białymstoku! Bilety kupisz online.

od września 2023
Nowy sezon w Teatrze Dramatycznym

W programie m.in. sztuki znane białostockiej publiczności jak „Pomoc domowa”  i „Landschaft”. Teatr Dramatyczny im. A. Węgierki w Białymstoku  zaprasza do spotkań poza  siedzibą przy ul. Elektrycznej, gdzie trwa remont.

wrzesień-październik
Rykowisko jeleni

W podlaskich lasach jesienią trwają wyjątkowe koncerty natury: rykowisko jeleni i bukowisko łosi – czyli godowe pieśni samców. 

Turystyka
Skarby Wschodu. Podlaskie na weekend

Niecodzienne atrakcje czekają w dalekich krajach? Sprawdź, jakie możliwości otwierają się na Wschodzie! Niesamowite miejsca, spotkania i przeżycia – wszystko przed Tobą.

Turystyka
Natura w stanie czystym

Podlaskie to jeden z najbardziej bioróżnorodnych regionów w Polsce. 4 parki narodowe mają tu największy udział w powierzchni spośród wszystkich polskich województw.

Turystyka
Podlaskie parki krajobrazowe

Wzgórza Suwalszczyzny, Puszcza Knyszyńska i Dolina Narwi – zupełnie różne, równie zachwycające – to obowiązkowe przystanki na turystycznej mapie Polski.


Październik w Podlaskiem

To właśnie w październiku najczęściej możesz zachwycać się „złotą podlaską jesienią”. Zaplanuj spacer w jednym z podlaskich parków krajobrazowych i przygotuj się na niesamowite widoki.

Październik w Podlaskiem
W Podlaskiem żyje
największa w Polsce społeczność prawosławna.
Odwiedź nas