Podlaskie. Zasilane Naturą - Grudzień 2024

Zaplanuj rok w Podlaskiem

Grudzień 2024

cały grudzień
Morsowanie

Spróbuj morsowania w podlaskich rzekach. Amatorzy zimnych kąpieli spotykają się co tydzień m.in. w Wasilkowie, Supraślu i nad zalewem w Dojlidach.

cała zima
WOSIR Szelment

Zaplanuj zimowy wypad do WOSiR Szelment na Suwalszczyźnie. Do wyboru masz tu kilkanaście tras narciarskich i snowboardowych. Dostępna jest również wypożyczalnia sprzętu oraz szkółka.

24-26 grudnia
Święta Bożego Narodzenia

Zaplanuj magiczne święta w otoczeniu Natury. Spaceruj, smakuj, odkrywaj i odpoczywaj – tak, jak lubisz.

Kultura
Opera i Filharmonia Podlaska

Najnowocześniejsze centrum kulturalne w tej części Europy. Obok spektakli operowych i musicalowych, Opera zaprasza także na koncerty symfoniczne, interaktywne przedstawienia, spektakle dla dzieci oraz festiwale muzyczne. Sprawdź aktualny repertuar!

od września 2023
Sezon 2023/24 w Teatrze Dramatycznym

Teatr Dramatyczny im. A. Węgierki w Białymstoku zaprasza do spotkań teatralnych poza siedzibą przy ul. Elektrycznej, gdzie trwa remont. Sprawdź repertuar!

Turystyka
Podlaskie i Finlandia: 12 zaskakujących podobieństw

Szczęśliwa kraina lasów, jezior i amatorów sauny jest bliżej niż się wydaje! Zobacz 12 zaskakujących cech, które łączą Podlaskie i Finlandię.


Grudzień w Podlaskiem

W Podlaskiem leży polski „biegun zimna” – tak określane są okolice Suwałk. To właśnie tutaj notuje się najniższe temperatury w kraju, a gdy tylko temperatura spada poniżej zera, w regionie pojawiają się morsy. Przekonaj się!

Grudzień w Podlaskiem
W Podlaskiem żyje
największa w Polsce społeczność prawosławna.
Odwiedź nas