Podlaskie. Zasilane Naturą - Sierpień 2024

Zaplanuj rok w Podlaskiem

Sierpień 2024

6 sierpnia 2024
Electrum Ambient Park

Relaks, muzyka, joga, rodzinne warsztaty kreatywne i projekcja filmu w Parku Konstytucji 3 Maja przy Alei Ambientowej w Białymstoku.

4 sierpnia 2024
Maraton Żubra

Z miejscowości Narewka startuje bieg przez tereny legendarnej Puszczy Białowieskiej. Do wyboru: Maraton Żubra – 42 km, „Wertep” – 21 km, „Szpurt” – 8 km.

całe wakacje
Tarasy Opery i Filharmonii Podlaskiej

Opera zaprasza na spacery po dachu gmachu z tarasem widokowym, skąd można zobaczyć przepiękną panoramę Białegostoku. Bilety do kupienia w kasach biletowych w foyer OiFP.

lipiec-sierpień 2024
Wystawa Marca Chagalla

Muzeum Podlaskie – ratusz w Białymstoku – zaprasza na wystawę MARC CHAGALL – między Wschodem a Zachodem.

lipiec-sierpień 2024
Podlaskie Kino Plenerowe

Bezpłatne projekcje filmowe na świeżym powietrzu w 15 miejscowościach regionu, przez całe lato.

od 3 lipca 2024
Lato w Pograniczu

Fundacja Pogranicze zaprasza do Sejn i Krasnogrudy, do Dworu Miłosza, gdzie jak co roku czekają koncerty, spotkania autorskie, wystawy.

cały sezon
Kanał Augustowski

Kanał Augustowski jest mekką turystyczną jako jeden z najbardziej unikatowych szlaków kajakarskich w Polsce. Przeprawy przez śluzy, spokojne jeziora, nieskażona natura wokół – przeżyj tę przygodę!

cały sezon
Na rower: Green Velo!

Przez Podlaskie biegnie najdłuższy odcinek Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo. Zaplanuj wyprawę i poznaj najbardziej malownicze podlaskie trasy! 

Turystyka
Biegasz? Naturalnie! Oto 10 najpiękniejszych podlaskich tras biegowych

Poznaj 10 miejsc w województwie podlaskim, w których możesz nie tylko sprawdzić się fizycznie, ale również obcować z naturą, historią i lokalną kulturą. Do biegu, start!

całe lato
Lato w Ośrodku Szelment

Park wodny, gondola, wyciąg nart wodnych, plaża z palmami – Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji (WOSiR) Szelment na malowniczej Suwalszczyźnie przygotował wiele atrakcji na sezon letni.

Turystyka
Kierunek: Wschód! Podlaskie na weekend

Niecodzienne atrakcje czekają w dalekich krajach? Sprawdź, jakie możliwości otwierają się na Wschodzie! Niesamowite miejsca, spotkania i przeżycia – wszystko przed Tobą.

cały sierpień
Perseidy na podlaskim niebie

Zaplanuj Noc Perseidów w Podlaskiem i oglądaj spadające gwiazdy w jednym z najmniej zanieczyszczonych światłem regionów.


Sierpień w Podlaskiem

Sierpień w Podlaskiem to czas regeneracji blisko natury, a także festiwali, koncertów, interdyscyplinarnych spotkań ze Sztuką. Jeżeli chcesz jeszcze bardziej oderwać się od codzienności, spoglądaj w górę – w sierpniowe wieczory czekają na Ciebie nieziemskie spektakle spadających gwiazd.

Sierpień w Podlaskiem
Przez Podlaskie biegnie
najdłuższy odcinek Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo
- wynosi 592 km.
Odwiedź nas