Podlaskie. Zasilane Naturą - Kwiecień 2023

Zaplanuj rok w Podlaskiem

Kwiecień 2023

2 kwietnia 2023
Jarmark Wielkanocny w Białymstoku

W Niedzielę Palmową zapraszamy na tradycyjny jarmark przed białostockimi Spodkami. W programie: stoiska z produktami regionalnymi, rękodziełem, występy zespołów muzycznych i konkurs na najpiękniejsza palmę

2 kwietnia 2023
Jarmark Wielkanocny w Ciechanowcu

Jarmark świąteczny wśród tradycyjnej zabudowy na terenie Muzeum Rolnictwa im. Ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu.

cały kwiecień
Narwiański Park Narodowy

Wybierz się na przechadzkę po kładce Waniewo-Śliwno w Narwiańskim Parku Narodowym i odkrywaj uroki rzeki, nazywanej “polską Amazonką”.

cały kwiecień
Kraina Otwartych Okiennic

Zaplanuj niespieszny spacer po wsiach należących do Krainy Otwartych Okiennic. Odkrywaj oryginalną architekturę drewnianych domów i kolorowe cerkwie.

Cały rok
Planetarium Uniwersytetu w Białymstoku

Do wielbicieli kosmosu, gwiazd, wszechświata: zapraszamy do nowo otwartego planetarium Uniwersytetu w Białymstoku! Bilety kupisz online.

cały kwiecień
Supraśl

Odwiedź jedno z najbardziej urokliwych miasteczek w regionie i daj sobie chwilę oddechu – Supraśl, ze względu na swój sprzyjający klimat ma status uzdrowiska.


Kwiecień w Podlaskiem

Wiosna w Podlaskiem ma tysiące kolorów – przekonaj się! Wykorzystaj dłuższe dni i obserwuj budzącą się do życia przyrodę, np. z perspekty słynnej kładki Waniewo-Śliwno w Narwiańskim Parku Narodowym. A jeśli chcesz lepiej poczuć klimat podlaskich wsi i miasteczek – zawitaj do Krainy Otwartych Okiennic i do Supraśla.

Kwiecień w Podlaskiem
W Podlaskiem znajduje się
najgłębsze jezioro w Polsce
– Hańcza. Ma głębokość 106 m.
Odwiedź nas