Podlaskie. Zasilane Naturą - Maj 2024

Zaplanuj rok w Podlaskiem

Maj 2024

13 maja 2023
Noc Muzeów

Poznaj bliżej podlaskie muzea podczas Ogólnopolskiej Nocy Muzeów. Z roku na rok przyłącza się do niej coraz więcej organizacji i instytucji!

cały sezon
Odwiedź podlaskie parki narodowe

Zanurz się w królestwie natury – zaplanuj odwiedziny w podlaskich parkach narodowych: Biebrzańskim, Narwiańskim, Wigierskim lub Białowieskim.

cały sezon
Na rower: Green Velo!

Przez Podlaskie biegnie najdłuższy odcinek Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo. Zaplanuj wyprawę i poznaj najbardziej malownicze podlaskie trasy! 

Turystyka
Podlaskie z dziećmi

Zabierz najmłodszych na spotkanie ze światem podlaskiej natury, kultury i historii. Odkryjcie, że powody do zachwytu można znaleźć nie tylko na drugim końcu świata!

Kuchnia
Produkty regionalne. Jakość z natury

Znajdź lokalne produkty od sprawdzonych wytwórców, którzy czerpią z najlepszych tradycji i opierają się na lokalnych, naturalnych produktach. Oto najcenniejsze skarby podlaskiej spiżarni.

Turystyka
Podlaskie parki krajobrazowe

Wzgórza Suwalszczyzny, Puszcza Knyszyńska i Dolina Narwi – zupełnie różne, równie zachwycające – to obowiązkowe przystanki na turystycznej mapie Polski.


Maj w Podlaskiem

Podlaskie w rozkwicie! Niespieszny, majowy weekend warto spędzić w Regionie Puszczy Białowieskiej. To właśnie teraz pierwotna puszcza zachwyca tysiącem odcieni zieleni i wręcz ogłusza śpiewem ptaków. A po drodze – nasyć oczy przestrzenią. 

Maj w Podlaskiem
W 2017 roku w Podlaskiem
odnotowano najwyższy wzrost gospodarczy w kraju.
Wyniósł 8,1%.
Odwiedź nas