Podlaskie. Zasilane Naturą - Lipiec 2024

Zaplanuj rok w Podlaskiem

Lipiec 2024

lipiec-sierpień 2024
Wystawa Marca Chagalla

Muzeum Podlaskie – ratusz w Białymstoku – zaprasza na wystawę MARC CHAGALL – między Wschodem a Zachodem.

od 3 lipca 2024
Lato w Pograniczu

Fundacja Pogranicze zaprasza do Sejn i Krasnogrudy, do Dworu Miłosza, gdzie jak co roku czekają koncerty, spotkania autorskie, wystawy.

4-5 lipca 2024
Rock na Bagnie

W Goniądzu odbywa się największy w regionie festiwal sceny niezależnej: od punk rocka i hardcore, poprzez thrash metal aż po ska, reggae i rockabilly.

5-28 lipca 2024
Festiwal Między Wierszami

Teatr Wierszalin zaprasza na wielkie święto kultury blisko natury. Spektakle, premiery, spotkania, rozmowy o literaturze, happeningi, koncerty – to wszystko w magicznym Supraślu.

7 lipca 2024
SloWołkow Tour

Wycieczka rowerowa spod Białostockiego Ratusza do Muzeum Fotografii Wiktora Wołkowa w Turośni Kościelnej. Obowiązują zapisy!

12-14 lipca 2024
Augustów is the future Festival 

2 dni koncertów i 3 dni wydarzeń kulturalnych w Augustowie (Błonie nad Nettą). Wystąpią m.in. Fisz Emade Tworzywo, Strachy na Lachy, Natalia Szroeder, Artur Rojek.

11-13 lipca 2024
Suwałki Blues Festival

Zakochaj się w muzyce i krajobrazach Suwalszczyzny podczas jednego z największych w Polsce festiwali bluesowych – Suwałki Blues Festival.

14 lipca 2024
Zajazd Wysokomazowiecki

Dzięki Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu przeniesiemy się do czasów średniowiecznych, w towarzystwie rycerzy, koni i szczęku żelaza. Wstęp wolny.

12-14 lipca 2024
Festiwal Tutaka

Na polanie Boryk pod podlaskim Gródkiem, gdzie przez 30 lat miał miejsce kultowy festiwal Basowiszcza, odbędzie się Festiwal Przebudzonych ,,Tutaka”. Udział jest bezpłatny!

cały sezon
Kanał Augustowski

Kanał Augustowski jest mekką turystyczną jako jeden z najbardziej unikatowych szlaków kajakarskich w Polsce. Przeprawy przez śluzy, spokojne jeziora, nieskażona natura wokół – przeżyj tę przygodę!

11-21 lipca 2024
Podlasie Slow Fest

Najwolniejszy festiwal świata: kino, koncerty, teatr, kulinaria, spotkania z naturą i warsztaty dla dzieci. Lokalizacja: Supraśl i Łomża. 

19-21 lipca 2024
Ethno Festiwal Czeremcha

Pełen energii Festiwal w przygranicznej miejscowości Czeremcha: koncerty, warsztaty, spektakle, filmy, wystawy, rękodzieło i kuchnia regionalna. Udział bezpłatny! 

 

25-28 lipca 2024
Festiwal ,,Podlaska Oktawa Kultur"

Posłuchaj koncertów zespołów z różnych krajów, weź udział w warsztatach i spotkaniach w całym regionie podczas Podlaskiej Oktawy Kultur.

26 lipca - 6 sierpnia 2024
Międzynarodowy Festiwal Teatralny Wertep

Zapraszamy na wyjątkowy, pełen pasji i dobrego aktorstwa, wędrowny festiwal teatralny Wertep, organizowany cyklicznie w rejonie Puszczy Białowieskiej.

całe lato
Lato w Ośrodku Szelment

Park wodny, gondola, wyciąg nart wodnych, plaża z palmami – Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji (WOSiR) Szelment na malowniczej Suwalszczyźnie przygotował wiele atrakcji na sezon letni.

całe wakacje
Tarasy Opery i Filharmonii Podlaskiej

Opera zaprasza na spacery po dachu gmachu z tarasem widokowym, skąd można zobaczyć przepiękną panoramę Białegostoku. Bilety do kupienia w kasach biletowych w foyer OiFP.

cały sezon
Na rower: Green Velo!

Przez Podlaskie biegnie najdłuższy odcinek Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo. Zaplanuj wyprawę i poznaj najbardziej malownicze podlaskie trasy! 

Turystyka
Biegasz? Naturalnie! Oto 10 najpiękniejszych podlaskich tras biegowych

Poznaj 10 miejsc w województwie podlaskim, w których możesz nie tylko sprawdzić się fizycznie, ale również obcować z naturą, historią i lokalną kulturą. Do biegu, start!


Lipiec w Podlaskiem

Spędź wakacje blisko natury: wędrując po lesie, eksplorując podlaskie parki narodowe, przemierzając rowerem wzgórza Suwalszczyzny. Sprawdź też wydarzenia w regionie – czeka Cię mnóstwo niezapomnianych przeżyć!

Lipiec w Podlaskiem
W 2017 roku w Podlaskiem
odnotowano najwyższy wzrost gospodarczy w kraju.
Wyniósł 8,1%.
Odwiedź nas