Podlaskie. Zasilane Naturą - Lipiec 2024

Zaplanuj rok w Podlaskiem

Lipiec 2024

całe lato
Lato w Ośrodku Szelment

Park wodny, gondola, wyciąg nart wodnych, plaża z palmami – Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji (WOSiR) Szelment na malowniczej Suwalszczyźnie przygotował wiele atrakcji na sezon letni.

Turystyka
Podlaskie z dziećmi

Zabierz najmłodszych na spotkanie ze światem podlaskiej natury, kultury i historii. Odkryjcie, że powody do zachwytu można znaleźć nie tylko na drugim końcu świata!

do września 2023
Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy

Muzeum zaprasza na dwie nowe wystawy: „Rezydencje w zieleni” – prace wybitnych polskich malarzy, przedstawiające nastrojowe krajobrazy z motywem dworów i pałaców. Druga ekspozycja to podsumowanie 50-lecia pracy muzeum.

całe wakacje
Tarasy Opery i Filharmonii Podlaskiej

Opera zaprasza na spacery po dachu gmachu z tarasem widokowym, skąd można zobaczyć przepiękną panoramę Białegostoku. Bilety do kupienia w kasach biletowych w foyer OiFP.

cały sezon
Na rower: Green Velo!

Przez Podlaskie biegnie najdłuższy odcinek Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo. Zaplanuj wyprawę i poznaj najbardziej malownicze podlaskie trasy! 

Turystyka
Skarby Wschodu. Podlaskie na weekend

Niecodzienne atrakcje czekają w dalekich krajach? Sprawdź, jakie możliwości otwierają się na Wschodzie! Niesamowite miejsca, spotkania i przeżycia – wszystko przed Tobą.


Lipiec w Podlaskiem

Spędź wakacje blisko natury: wędrując po lesie, eksplorując podlaskie parki narodowe, przemierzając rowerem wzgórza Suwalszczyzny. Sprawdź też wydarzenia w regionie – czeka Cię mnóstwo niezapomnianych przeżyć!

Lipiec w Podlaskiem
W Podlaskiem żyje
największa w Polsce społeczność prawosławna.
Odwiedź nas